محل تبلیغات شما

هاله های انرژی انسان

بیمارستان میلاد تهران دوربینی رو خریداری کرده کهاز انرژی های اطراف بدن بیماران تصویر برداری می کنه و با توجه به تحلیل اون انرژیمیشه تشخیص داد که عضو بیمار و گستردگی بیماری چطور هست.درادامه ویژگی هاله ها را بررسی خواهیم کرد!

هاله هایانرژی انسان دو ویژگی دارند که این دو ویژگی رو بقیه انرژی ها ندارند.

انرژی بدن من و شما قابل هدایت به یک سمت مشخص است.

اگر به چیز مشخصی فکر کنیم انرژی ما به سمت اون چیزمشخص میره.خیلی وقت ها میشه که به کسی زنگ می زنیم و میگه:- "چه خوب شد زنگزدی!"- " داشتم بهت زنگ می زدم!- "داشتم بهت فکر می کردم!"-"حلال زاده!"- "دل به دل لوله کشی شده! نکته فوق العاده جالبش اینهکه من به محض اینکه به شخص خاصی در هر جای دنیا که فکر کنم انرژی های من بلافاصلهبه سمت اون حرکت می کنه و بلافاصله به او میرسدبدون سپری شدن زمان. اصلا مهم نیستکه من ایران باشم و طرف مقابل آمریکا باشه. در فیزیک به این میگن "جهشکوانتومی".یعنی انرژی ما از زمان عبور می کند.پس به محض اینکه ما به چیزی فکرکنیم انرژی ما پیش او حاضر است.یه وقتایی دارین تو خیابون راه میرید. حس می کنیدکه یکی داره نگاه تون می کنه. برمیگردید می بینید که واقعا داره نگاه تون می کنه. شما چطور حس کردی که یکی داره نگاهتون می کنه؟ قبول دارین کسی که به شما نگاه می کنه، داره به شما فکر هم می کنه؟انرژیاون شخص رو دریافت می کنید و نتیجه ی تحلیلی که مغز شما از اون انرژی می کنه، میشهحس شما. شکل پر رنگ این رو میگن "تلهپاتی" کهآدم ها یاد می گیرن باتبادل انرژی فکر همدیگه رو بخونن.

به ادامه مطلب بروید

لجبازی در کودکان

نیاز های اساسی انسان

تفاوتهای مردان و زنان

انرژی ,رو ,اون ,فکر ,های ,کنه ,می کنه ,داره نگاه ,نگاه تون ,تون می ,انرژی ما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

laumateci markreelsrure нσггσг lλπd mukperclickcos اخبار دنیای فناوری گوشی ها موبایل breezcelweelas worlforbuddfort Robin's life شرکت آب و فاضلاب استان لرستان castdisclepu